خانه امید

اصول زندگی مشترک عاشقانه

Subscribe

اگر اولین باری است که به این وبلاگ سر می زنید و به دنبال نقطه ای برای شروع هستید، از این پست شروع کنید .

 پیش از هر چیز ورود شما به زندگی مشترک عاشقانه را تبریک می گوییم . این وبلاگ در واقع کتابی است که در حال نوشتن آن هستیم . دارای فصلهای مختلفی که هر کدام به یک اصل از زندگی مشترک عاشقانه و موفق می پردازد . در آن از تکنیک های عاشقانه و تمرین های زندگی مشترک سخن می گوییم و تلاش می کنیم با دریافت تجربیات و نظرات عاشقانه شما عزیزان، محتوای کتاب را پیش از انتشار ارتقا ببخشیم .

 

احتمالا ً به دنبال ساختار وبلاگ هستید تا آشنایی بیشتری با آن پیدا کنید. همانطور که در فهرست سمت چپ سایت آمده است، این کتاب (وبلاگ) متشکل از مقدماتی است که پیشنهاد می کنیم قبل از شروع مطالعه اصول خوشبختی و زندگی مشترک عاشقانه، به پیش فرضها و مقدمه های این کتاب (وبلاگ) توجه کافی داشته باشید :

کلیات و مقدمه شامل : 

                           - سلام به همه عاشقان (مقدمه اول)

                           - معرفی وبلاگ (کتاب)

                           - چگونه مطالب این وبلاگ را بخوانیم 

                           - برای ساخت بهترین زندگی مشترک چه باید کرد ؟

پس از آن لازم است پیش نیازهای زندگی عاشقانه را مطالعه کنید. بدون مطالعه این بخش از وبلاگ، مطالعه بقیه موارد توصیه نمی شود ! 

سپس به ترتیب به اصول زندگی مشترک عاشقانه و موفق پرداخته ایم که به مرور بخشهای مختلف آن کامل می شود. لیستی از این اصول را در زیر می بینید که البته ممکن است برخی از آنها خالی باشند و هیچ پستی برای آنها تولید نشده باشد (چرا که در حال نگاشتن آنها هستیم) :

اصل قدرت خواست و اراده انسان

اصل انتخاب و شناخت

اصل شخصیت زندگی و عشق

اصل استقلال (خانواده سوم)

اصل تفاهم (زبان مشترک)

اصل برنامه ریزی مشترک

اصل دعوا و حل مشکلات زندگی

اصل اخلاق، معنویات، انرژی مثبت

اصل یادآوری و خاطرات

اصل بهبود مستمر

اصل روابط اجتماعی موفق

اصل سلامت جسم و روح

اصل رابطه جنسی موفق

اصل روابط فیزیکی و عاطفی

اصل گفتگو، صداقت و صراحت

اصل طبیعت و نشاط

اصل افزایش عشق پس از فرزند

هر کدام از این سرفصلها دارای تمرین ها و تکنیک های مختلف و پست های مختلفی خواهد بود که با همکاری شما عزیزان تکمیل شده و خواهد شد. موارد حاشیه ای بخشهای مختلف، به صورت مجتمع در سرفصل های زیر هم قابل دستیابی هستند. البته توصیه نمی شود که بدون مطالعه اصول ، به صورت مستقیم سراغ تمرین ها و تکنیکها بروید و یا دیگر موارد را مورد مطالعه قرار دهید. بلکه این موارد برای آن در یک جا جمع آوری شده است که در مراجعه های بعدی ، دسترسی به آنها آسان تر باشد. در زیر سرفصل مطالب حاشیه ای در این وبلاگ را می توانید ببینید :

تکنیکهای زندگی مشترک

معرفی منبع مطالعاتی

فایلها و برنامه های جانبی

لطیفه و طنز

خلاقیت عاشقانه

تصاویر

 

اگر هم می خواهید با نویسندگان این وبلاگ بیشتر آشنا شوید به این پست مراجعه کنید :

درباره ما ...

 

همچنین برای استفاده از این وبلاگ ، ابزارها و امکاناتی فراهم شده است که در بخش  امکانات وبلاگ به آموزش آنها پرداخته ایم. پیشنهاد می شود، پیش از مطالعه بقیه مطالب، به این بخش سری بزنید و با ابزارهای موجود بیشتر آشنا گردید.  

در صورتی که شما وبلاگ نویس هستید و یا وب سایت مرتبط با حوزه عشق و ازدواج و سایر موضوع های مرتبط دارید، خوشحال می شویم که بتوانیم به شما لینک بدهیم و عزیزانی که در حال مطالعه مطالب ما هستند را با شما هم آشنا کنیم .

از اینکه شما عزیزان هم با لینک دادن به وبلاگ ما ، یا لحاظ کردن لوگوی وبلاگ در سایت خودتان، اطلاعات مفید را برای همه به گردش در می آورید، سپاسگزاریم.

نظرات همه اساتید، دوستان و خوانندگان گرامی می تواند در پربارتر شدن مطالب کمک حال باشد.

با تشکر از همه عاشقان عزیزShare/Bookmark داغ کن - کلوب دات کام

+ نوشته شده در سه شنبه ۱۳۸۹/۰۶/۰۹ساعت 16:59 توسط علیرضا انصاری - لیلا چراغ ملائی |


این وبلاگ را از اینجا شروع کنید

درباره ما ...

 

پس از 9 سال زندگی مشترک موفق و عاشقانه، به درخواست برخی از دوستان بر آن شدیم، اصول زندگی مشترک عاشقانه را بر اساس آنچه در طی زمان ثبت و ضبط کرده ایم، تدوین نموده و بازگو نمائیم . امید است که همه زوج های ایران زمین با استفاده از اصول خوشبختی، زندگی سرشار از عشق و موفقیت را داشته باشند.

از اينجا شروع کنيد

درباره ما ...

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت